Kezdőcsapat
Vezetőedző
Kezdőcsapat
Összefoglaló
{Csapatunk a következő felállásban kezdte a mérkőzést: Bozsovics - Lázár, Horváth, Lipták, Hidvégi, Gosztonyi, Szakály, Djordjics, Elek, Nikolics, Vujovics 2. perc (GÓL - Vujovics) 0-1 Gosztonyi iramodott meg a jobb szélen, középre centerezésére szinte egyszerre érkezett Djordjics és Vujovics, először úgy tűnt Djordjics a gólszerző, de később megtudtuk, hogy a labda Vujovics lábát érintette utoljára, így Djordics első Vidi góljára még várnunk kell. 22. perc Az eredmény nem változott, a Videoton mezőnyfölényben játszik a DAC otthonában. 45. perc Vége az első félidőnek. DAC - Videoton FC 0-1 46. perc A második félidőben a Dr. Mezey György az alábbi csapatot küldte pályára: Tujvel - Andics, Lipták, Vaskó, Hidvégi, Nagy, Farkas, Sándor, Mutumba, Vujovics, Alves 68. perc Továbbra is mezőnyfölényben futballozik a Vidi, sok helyzetet alakít ki csapatunk a DAC kapuja előtt, de újabb gólt még nem sikerült lőnünk. 90. perc Vége a mérkőzésnek, Vujovics korai góljával 1-0-ra nyertük meg a felvidéki találkozót.}

Több információd vagy emléked van? Küldd el nekünk az [email protected] címre!