Szezonok

Összefoglaló
{Felemásan sikerült Varga István hazai közönség előtti bemutatkozása, hiszen a Fehérvár 1-1-re végzett a Kaposvár ellen. A vendégek korán vezetést szereztek, és hiába játszott a folytatásban nagy fölényben a Vidi, Sitkuéknak meg kellett elégedniük az egy ponttal.

A vendégek kezdték jobban a meccset, a 3. percben Bogdán hatalmas gólt lőtt (0-1).
Ez picit megfogta a hazaiakat, igaz megvoltak a Vidi lehetőségei az egyenlítésre, de sokáig nem járt sikerrel a fehérvári gárda. Félórányi játék után aztán megszületett a Vidi egyenlítő találata, amelyet az egy hete, a REAC otthonában is eredményes Pavlicsics szerzett (1-1). Nem sokkal később Andics alig lőtt mellé, de Pavlicsicsnek sem sok hiányzott a vezető találathoz.
Fordulás után még nagyobb sebességre kapcsolt a Varga-csapat, amely ennek megfelelően egyre nagyobb fölénybe került. A 60. percben óriási lehetőséget szalasztott el a Fehérvár, ám Sitku és Pavlicsics szinte egymást zavarva hagyott ki egy hatalmas helyzetet. Utóbbi 20 perccel a vége előtt is eldönthette volna a találkozót, ám közelről ziccerben hibázott.
A hazaiaknál az utolsó félórában bemutatkozott az MTK-tól érkező Kulcsár Tamás is, aki néhány jó megmozdulással vétette magát észre. Ez sem volt elég azonban a győzelemhez, a Kaposvár a végig jól játszó Zahorecz vezérletével valahogy kihúzta a döntetlent.}

Több információd vagy emléked van? Küldd el nekünk az [email protected] címre!