Szezonok

Összefoglaló
{Fehérvári helyzetekkel kezdődött el a találkozó, Nagy Dániel akár két gólt is szerezhetett volna 8 perc alatt, de a Vasas védői mindkétszer menteni tudtak. Az angyalföldiek tíz perc után magukhoz tértek és Lázok fejesével kis híján a vezetést is megszerezték. A félidő végéig váltakozó sikerrel próbálták a csapatok irányítani a mérkőzést, és amikor már úgy tűnt, hogy gól nélkül ér véget a játékrész, Veizer játékvezető váratlanul tizenegyest ítélt a Fehérvár javára, amelyet Sitku gólra váltott (0-1). A büntetőt megelőzően a bíró szerint az újonnan igazolt Nenad Nikolic feltarotta Polonkait, de ezt a Vasas-játékosok hevesen vitatták.

A vitatott büntető felpaprikázta Mészöly Géza csapatát és a 61. percben - ugyancsak büntetőből - egyenlített a hazai gárda (1-1). A gólszerző Németh Norbert volt. A mérkőzést végül egy remek csere és egy fejesgól döntötte el: a 88. percben a negyedórával korábban beállt Dvéri Zsolt által előreívelt labdát Koller Ákos fejelte Németh Gábor kapujába (1-2). A Fehérvár három ponttal távozott a Illovszky Rudolf Stadionból.