Maróti Béla 33'
Végeredmény 1-2 FC Fehérvár
Farkas Balázs 37' Sitku Illés 75'
Összefoglaló
{Fontos mérkőzést várt Kispesten a Bp. Honvédra és a Fehérvárra egyaránt, hiszen mindkét csapat komoly célokkal vágott neki az évnek, ám az élbolyhoz való felzárkózáshoz mindkét gárdának győzelemre lett volna szüksége. Nos, a Fehérvár kezdte meg a felzárkózást.

Pedig aktívabban kezdtek a hazaiak, akik igazán komolyan a 20. percben veszélyeztetettek először Diego révén, ám Sebők résen volt.
Irányította a meccset a hazai együttes, sőt, meg is szerezte a vezetést a 32. percben Maróti révén (1-0).
A Fehérvár négy perccel később első támadásáról kiegyenlített Farkas révén, és ettől a Kispest megzavarodott (1-1).
Enyhe fölénybe került a Vidi, de az eredmény az első félidőben nem változott.

A folytatás után sem változott a játék képe, Nagy Dániel beállítása a szünetben remek döntése volt Varga Istvánnak. Meg is hozta a vezetést mindez: az ő beadása után Vujovics játszott Sitku elé, aki a 75. percben nem hibázott (1-2).
A Honvéd nem igazán találta a ritmust, ám kiegyenlíthetett volna. Hercegfalvi azonban az általa kiharcolt 11-est csúnyán elpuskázta. A hajrában még Vujovics biztosíthatta volna be a vendégek sikerét, ám ziccerben rontott, de így is megnyerte a meccset a Fehérvár.}

Több információd vagy emléked van? Küldd el nekünk az [email protected] címre!