Szezonok

Összefoglaló
{2. perc: Alves átadása után Oláh került helyzetbe a tizenhatoson belül, de 10 méteres lövését védte Sebők.
11. perc: Simek próbálkozhatott 22 méterről, szabadrúgásból, a labda azonban centikkel a kapu fölé szállt. 38. perc: Farkas távoli bombája zúgott el a kapu mellett.
40. perc: Oláh nagyszerű labdájával Alves törhetett kapura, de a csatár 10 méterről a kapu mellé lőtt.
41. perc: Simek iramodott meg a jobb oldalon, majd beadását Dajic 5 méterről fejelte kapura, azonban Milinte szögletre mentett.
44. perc: Bozic végezhetett el szabadrúgást a vendégek kapujától 28 méterre, és bődületes erejű lövése Milinte hasa alatt jutott a hálóba (1-0).
46. perc: Oláh cselezgetett a büntetőterületen belül, majd Baranyai estében kézzel ért a labdához, ezért a játékvezető tizenegyest ítélt. A letett labdát Zahorecz magabiztosan lőtte a hálóba (1-1).
54. perc: Vayer törhetett Simek és Dajic társaságában kapura, de passz helyett 25 méterről mellé lőtt.
55. perc: Szép kontra végén Alves került ziccerbe, de lövését Baranyai a gólvonalról fejelte ki.
70. perc: Bozic távoli szabadrúgását Milinte bravúrral szedte ki a léc alól.
72. perc: Vayer szöglete után Baranyai fejelhetett 5 méterről, de Pintér a gólvonalról a mezőnybe vágta a labdát.

Az első negyvenöt percben a mezőnyben olykor szemre is tetszetősen játszó vendégek előtt adódtak a jobb lehetőségek, azonban kevéssel a vége előtt egy szerencsés góllal a Fehérvár szerezte meg a vezetést, így a félidő végén a hazai játékosok vonulhattak előnnyel az öltözőbe. A folytatásban gyorsan egyenlített a vendégegyüttes, majd pár perc múlva kis szerencsével akár fordíthatott is volna. Ezt követően heves rohamokat indított a hazai csapat, de lehetőségeit sorra elpuskázta, így végül a Kaposvár megérdemelten vitte el az egyik pontot