Szezonok

Összefoglaló
{Jóllehet a ZTE játszott mindvégig fölényben a meccsen, a Videotonnak voltak nagyobb lehetőségei a hajrában, de csak kapufáig jutott Csank csapata.

38. perc: Babati a jobb oldalról remekül ívelte át a labdát a balösszekötő helyén érkező Ljubojevic elé, aki 9 m-ről a kifutó Tudor felett a kapu közepébe bombázott (1-0).
48. perc: Hercegfalvit Molnár buktatta a 16-oson belül, a játékvezető 11-est ítélt. Szabó büntetőjét Varga kiütötte, ám Dvéri remekül érkezett és 5 m-ről a kapu közepébe lőtt (1-1).

(Kattintson a képekre, ha teljes méretben szeretné megnézni!)

A ZTE sorozatos vereségei után az elmúlt két fordulóban hat pontot gyűjtött be, és a hazai szurkolók ezúttal is azt várták csapatuktól, hogy folytatják a megkezdett jó sorozatot. Ennek szellemében is kezdte a találkozót Mihalecz István csapata, de kezdetben csak helyzetig jutottak tanítványai. Egressy és Král veszélyes lövésénél is résen volt Tudor. Hét perccel a félidő vége előtt aztán siker koronázta a ZTE próbálkozásait. Babati húzott el a jobboldalon, beadását a hórihorgas Pantic elvétette, honfitársa, az ugyancsak szerb Ljubojevic jobbal átvette a labdát, majd ballal higgadtan a kapuba továbbított. A Videoton nem illetődött meg, és még a szünet egyenlített. Voicut buktatták a védők a tizenhatoson belül, a vitatott büntetőt Szabó Tibor végezte el, de Varga hárított, balszerencséjére a labda épp Dvéri elé került, aki habozás nélkül a léc alá bombázott.

A fordulás után is támadásban maradtak Egressyék, de igazán nagy helyzetet nem voltak képesek kialakítani. Nem úgy a másik oldal. Voicu hatalmas kapufát lőtt negyedórával a vége előtt, majd Földes ziccerénél a visszaérő védők mentettek. Mint később kiderült: pontot.