0Szöglet0
1Sárga lap2
0Kiállítás0
Összefoglaló
{Az első félidőben kiegyenlített játék folyt a pályán, amelyben azért a Videotonnak volt több lehetősége. Míg a Rákóczi inkább a rögzített játékhelyzetekben, a szögletekben és szabadrúgásokban bízott, addig a vendégek több jó kontratámadást vezettek - volt amit helyzettel sikerült befejezni, góllal azonban egyelőre nem. Szünet után hamar kiderült, melyik a jobb csapat. Ebben a játékrészben a Videotonnak már nem csak helyzetei voltak, de gólokat is lőtt. Előbb Vujovics csavarta 15 méterről egy nagyon szép Szakály-Farkas-Vujovics akció végén a léc alá a labdát, majd Szakály rúgott - Vujovics passzából - remek gólt a tizenhatos vonaláról, középről. A győzelem ténye mellett a legjobb hír talán az, hogy a győztes Videotonban a második játékrészben négy akadémista - a 17-17 éves Baracskai Roland (Móri helyett, 56.), Ponczók Csaba (Demjén helyett, 59.), és Szolnoki Roland (Radovics helyett, 76.), valamint az egy évvel idősebb Gyurcsó Ádám (Farkas II helyett, 86.) - is lehetőséget kapott, és nagyszerűen teljesítettek.}

Több információd vagy emléked van? Küldd el nekünk az [email protected] címre!